• ŠKOLA BEZ NENÁVISTI – november

• 09.01.2020 12:48
      • Druhá časť trojfázového vzdelávania prebehla v rámci prípravnej, realizačnej a hodnotiacej fázy nášho malého projektového zámeru pod názvom „Odvaháci“. Hlavným cieľom bol podporiť u žiakov rozvoj odvahy, spolupráce, priateľstva a aktívneho záujmu o dianie okolo seba, a to prostredníctvom súrodencov superhrdinov Odvahákov a odznakmi odvaháčikmi. Veľké ďakujem tu patrí hlavne Z. Chelbíkovej, J. Valovi a P. Cabanovi, no aj I. Gálovej, A. Kojšovi, N. Galicovej, Z. Krajčovej, P. Klockovi, P. Perunovi a K. Chlebíkovej. Rovnako sme vďační aj za aktívnu účasť žiakov 1. - 4. roč. a za ústretový prístup všetkých pedagógov.

Napokon tretia fáza spomínaného vzdelávania prebehla znova v Terchovej počas celého víkendu, kde sme vyhodnocovali naše uskutočnené projektové zámery a získali sme mnoho ďalších informácií a inšpirácií.

Ku koncu novembra sme sa vybrali do Bratislavy na celodenné stretnutie pre školské realizačné tímy za odporúčanej účasti riaditeľov škôl, koordinátorov a žiakov. Za našu školu sa programu zúčastnili: Mgr. Ľubomíra Trnovská, Mgr. Eliška Jariabková, Zuzana Chlebíková, Peter Caban.

O programe Škola bez nenávisti (konkrétne z Infodňa v BA) je možné pozrieť si aj reportáž z televíznych novín: