• Platba za stravu

• Platby za stravu - viac informácii tu ► Platba_za_stravu_21_22_polrok_1.doc

Pripomíname stravníkom, že stravné je nutné uhrádzať bezhotovostným prevodom  alebo poštovou poukážkou do 20. dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac (napr. stravné na mesiac apríl uhradíte do 20. marca).

Vážení stravníci, žiadame Vás, aby ste si u vedúcej ŠJ aktivovali svoje užívateľské konto, nakoľko v rámci skvalitňovania služieb jedálne prechádzame od 1. 3. 2021 na novú službu Objednávanie stravy Internetom.

Stravníci budú na stravu prihlásení automaticky, aplikácia slúži na hlavne odhlasovanie a následné prihlásenie na stravu.

Aplikácia Strava.cz Vám umožní prihlasovať či odhlasovať stravu prakticky odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Odhlasovať stravu môžete každý deň, vrátane víkendu, na nasledujúci deň do 18,00 hod. V nutnom prípade môžete odhlásiť ráno do 7,30 hod. telefonicky v ŠJ (0902/593012).

Aplikácia slúži aj na opätovné prihlásenie na stravu.

Na odobratie stravy je nutné sa čipovať v školskej jedálni s čípom, ktorým sa čípujú žiaci aj pri dochádzke do školy. Čípovanie odpočíta obed aj hodnotu obeda.

Prihlasovanie prebieha pod užívateľským menom a je chránené heslom. V aplikácii nájdete vždy aktuálne informácie o vydanej strave, stavu vášho konta, potvrdenie objednávky, upozornenie na nevyzdvihnutú stravu . Môžete tiež sledovať históriu vašich objednávok a platieb za stravu. Na jedálničku vždy nájdete informáciu o alergénoch obsiahnutých v konkrétnych pokrmoch. Pre pridelenie užívateľského mena a hesla sa, prosím, kontaktujte vedúcu školskej jedálne emailom sjzskvacany@gmail.com alebo telefonicky 0902/593 012.

Postup

1. cez mobil - odkaz pre stiahnutie mobilné aplikácie strava.cz pre telefóny a tablety s operačným systémom Android aj iOS nájdete  na

https://uloziste.visplzen.cz/1_sr/Produkty%20SW/STRAVA.CZ/navod_strava_ios_android.pdf .

Po naskenovaní QR kódu postupujte podľa pokynov v mobile (tablete).  Po nainštalovaní aplikácie v kolónke vyberte jedáleň je potrebné nájsť našu jedáleň (v ponuke - Liptovská Sielnica) alebo zabať kód jedálne 9957.

V ďalšom kroku je potrebné prihlásiť sa - prihlasovacie údaje žiaka u vedúcej školskej jedálne.

alebo

2. cez počítač - prostredníctom internetovej stránky

www.strava.cz

V kolónke vyberte jedáleň je potrebné nájsť našu jedáleň (v ponuke - Liptovská Sielnica) alebo zabať kód jedálne 9957.

Návod, ako prihlasovať a odhlasovať stravu v školskej jedálni nájdete tu:

NaVOD_STRAVA.CZ.pdf

navod_strava_ios_android.pdf